1398/05/30
اخبار
تاریخ: 1397/06/03 نظرات: 0 نظر نمایش: 130 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
در جلسه ای با ریاست معاون عمرانی استاندار:

مشکلات مسکن مهر شهرهای دشت آزادگان و هندیجان بررسی شد


جلسه ای به منظور بررسی مسائل و مشکلات پروژه های مسکن مهر هندیجان و دشت آزادگان با حضور معاون عمرانی استاندار ، فرمانداران و شهرداران دو شهر و مدیران دستگاههای اجرایی خدمات رسان استان در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد شهرداری هندیجان آسفالت معابر شمالی و جنوبی سایت مسکن مهر هندیجان را به اتمام برساند. 
همچنین مقرر شد با توجه به انجام مناقصات مربوط به آب و فاضلاب سایت مسکن مهر هندیجان و تعیین پیمانکار پروژه شبکه آب این سایت تا بهمن ماه و شبکه فاضلاب آن تا پایان اسفند ماه آماده بهره برداری خواهد بود.
در خصوص روشنایی معابر این سایت نیز با هماهنگی های به عمل آمده مقرر شد حداکثر تا یکماه آینده اقدامات لازم انجام و روشنایی سایت به بهره برداری برسد.
در خصوص واحدهای فاقد متقاضی سایت مسکن مهر هندیجان، انتقال زمین به تعاونی ها و فروش آزاد واحدها با تصویب و نظر نهایی شورای مسکن شهرستان تصویب گردید، اداره کل تعاون نیز موظف شد در خصوص حسابرسی تعاونی های مسکن مهراقدام نماید.
همچنین در این جلسه در خصوص سایت مسکن مهر دشت آزادگان مقرر شد حداکثر تا دوهفته آینده 800 متر باقی مانده از فاضلاب این سایت با کمک مالی اداره کل راه و شهرسازی به خطوط اصلی متصل گردد.
مقرر شد در خصوص اجرایی شدن انشعابات گاز سایت مسکن مهر دشت آزادگان اقدام لازم صورت پذیرد و فرمانداری شهرستان نیز در نشست با مدیران تعاون و راه و شهرسازی دشت آزادگان مشکلات تعاونی ها را مدیریت و حل و فصل نمایند.
کد: 43955
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • مشکلات مسکن مهر شهرهای دشت آزادگان و هندیجان بررسی شد
امتیاز بندی