1398/05/30
اخبار
تاریخ: 1397/05/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 110 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
با حضور معاون عمرانی استاندار:

کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان برگزار شد


  جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی پیش از ظهر امروز یکشنبه 28 مرداد ماه با حضور معاون عمرانی استاندار در محل سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان معاون عمرانی استاندار با اعلام این خبر گفت: در این جلسه موضوع بررسی حد نصاب اراضی مورد تقاضا جهت اخذ گواهی تخصیص و تغییر کاربری در خارج از محدوده و حریم شهرهای استان مطابق با مصوبه هیئت وزیران مطرح و در این خصوص مقرر شد تمامی دستگاههای متولی صادر کننده موافقت اصولی برای طرح های حوزه کاری خود، نصاب اراضی مورد نیاز خود را مشخصا اعلام نمایند.

هاشمی زاده اضافه کرد: در همین خصوص جهاد کشاورزی موظف شد مراتب را به تمامی ارگانهای مربوطه ابلاغ نماید.

معاون عمرانی استاندار افزود: از دیگر مواردی که در این جلسه در خصوص آن بحث و تصمیم گیری شد موضوع بررسی وضعیت تراکم و سطح اشغال و تدوین ضوابط مربوط جهت صدور پروانه های ساختمانی در اراضی خارج از محدوده طرح جامع شهرهای استان بود.

وی ادامه داد: در این خصوص مقرر شد در مورد تقاضای تغییر کاربری در اراضی خارج از محدوده و حریم شهرهای استان به ویژه جهت مجتمع های صنفی با مساحت متوسط و زیاد الزاما طرح معماری و پلان جانمایی فضاها توسط مهندسین مشاور ذی صلاح تهیه و پس از طرح و تصویب در کمیته فنی ویژه به پیوست تقاضا به همراه سایر مدارک و طرح توجیهی جهت طرح و تصویب در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی ارائه گردد.

 

کد: 43839
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان برگزار شد
امتیاز بندی