بازدید معاون عمرانی استاندار از حمیدیه

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان امروز از پروژه‌های عمرانی شهر حمیدیه بازدید کرد و در بین مردم مناطق محروم این شهر حاضر شد.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان، دکتر فاضل عبیات معاون امور عمرانی استانداری خوزستان امروز از پروژه‌های عمرانی شهر حمیدیه بازدید کرد.

عبیات همچنین در بین مردم مناطق محروم کوی توحید، انقلاب و کارگران حاضر شد و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

در ادامه برنامه‌های معاون امور عمرانی استاندار، اجرای سه پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون عمرانی استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان، آغاز شد.

احداث پارک شهربازی با مساحت ۵ هزار متر مربع و اعتبار بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در کوی توحید، پروژه شبکه دفع آب‌های سطحی کوی توحید و پروژه احداث بازارچه با حداقل ۸۰ غرفه در کوی انقلاب و کارگران با مساحت ۲هزارو ۶۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال کلنگ زنی شدند.

فاضل عبیات معاون امور عمرانی استانداری خوزستان در مراسم کلنگ‌زنی این پروژه‌ها اظهار کرد: حماسه مردم حمیدیه در درجه اول و همچنین نهادهای انقلابی و همه دستگاه‌های اجرایی در مقابله با سیل سال جاری، باعث شد نام حمیدیه بیش از پیش پرآوازه شود.

وی با اشاره به چالش‌های موجود در شهر حمیدیه، افزود: حمیدیه با این مردم خوب و غیور نیازها و مسائل زیادی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با بیان اینکه وضعیت شبکه آب و فاضلاب در شان مردم استان و از جمله مردم حمیدیه نیست، گفت: برای رفع مشکل نقاط بحرانی فاضلاب پیگیری لازم انجام خواهد شد و همچنین با تامین یک قطعه زمین، کار ساخت مدرسه برای افزایش سرانه آموزشی آغاز می‌شود.

۵۹۱