1396/03/02
آخرین اخبار
طرح تبدیل پسماند شهری به برق در اهواز اجرایی می شود. طرح تبدیل پسماند شهری به برق در اهواز اجرایی می شود.

 معاون امور عمرانی استاندار خوزستان خبر داد: طرح تبدیل پسماند شهری به برق در اهواز اجرایی می شود. معاون امور عمرانی استاندار خوزستان صبح امروز در کارگروه پسماند استان از برنامه ریزی انجام گرفته...

ادامه مطلب
گارگروه امور زیربنایی استان به ریاست معاون امور عمرانی استاندار برگزار شد. گارگروه امور زیربنایی استان به ریاست معاون امور عمرانی استاندار برگزار شد.

گارگروه امور زیربنایی استان صبح امروز و در محل سالن جلسات معاونت امور عمرانی و به ریاست معاون امور عمرانی استاندار و دیگر اعضای این کارگروه برگزار شد. در این این کارگروه همچنین طرح تفصیلی دو شهر ترکا...

ادامه مطلب
معاون امور عمرانی استاندار خوزستان: حل معضلات آب و فاضلاب اهواز تا پایان سال جاری معاون امور عمرانی استاندار خوزستان: حل معضلات آب و فاضلاب اهواز تا پایان سال جاری

 معاون امور عمرانی استاندار خوزستان از برنامه ریزی انجام گرفته در راستای حل مشکلات آب و فاضلاب شهرستان اهواز در سال جاری خبر داد. مهندس فرامند هاشمی زاده در جلسه بررسی مشکلات آب و فاضلاب شهرستان...

ادامه مطلب
لزوم اجرای طرح هوشمند سازی سیستم های تاکسیرانی لزوم اجرای طرح هوشمند سازی سیستم های تاکسیرانی

 معاون امور عمرانی استاندار خوزستان تأکید کرد: لزوم اجرای طرح هوشمند سازی سیستم های تاکسیرانی معاون امور عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به مزایای اجرای طرح هوشمندسازی سیستم تاکسیرانی برای شهر...

ادامه مطلب
اخبار
تاریخ: 1395/10/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 196 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تاکید معاون عمرانی استاندار خوزستان بر فرهنگ سازی و بهبود کیفیت خدمات گردشگری

تاکید معاون عمرانی استاندار خوزستان بر فرهنگ سازی و بهبود کیفیت خدمات گردشگری

 

تاکید معاون عمرانی استاندار خوزستان بر فرهنگ سازی و بهبود کیفیت خدمات گردشگری

آبادان - ایرنا - سرپرست امور عمرانی استاندار خوزستان به فرمانداران و شهرداران استان توصیه کرد:در راستای بهبود خدمات به گردشگران برنامه ریزی کرده و به فرهنگ جذب گردشگر به عنوان عامل مهم رونق اقتصادی توجه کنند.

 

فرامند هاشمی زاده شامگاه جمعه در ستاد هماهنگی خدمات سفر خوزستان با حضور فرمانداران و شهرداران شهرهای استان، با تشریح اهمیت رونق گردشگری و تاثیر آن در رونق اقتصادی، گفت:کشورهای پیشرو در این صنعت نظیر مصر، ترکیه، امارات متحده عربی از محل گردشگری درآمدهای فراوانی نصیب خود کرده اند.
هاشمی زاده با تاکید بر لزوم ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در راستای کسب رضایت آنان، گفت:موضوع بازگشت دوباره گردشگر به مقصد گردشگری که قبلا از آن دیدن کرده، بسیار مهم است و مسئولان خوزستان نیز باید با رفع مشکلات زیرساختی خود ناشی از جنگ، زیرساخت ها را برای ارائه خدمت مطلوب به گردشگران ورودی فراهم کنند.
هاشمی زاده ادامه داد:جذب گردشگر و به تبع آن، گردش پول و رونق اقتصادی، شهرداری ها را نیز توانمند می کند.
سرپرست امور عمرانی استانداری خوزستان ادامه داد:باید با معرفی توانمندی های استان و تامین زیرساخت ها، زمینه جذب گردشگر را بیش از پیش فراهم کنیم.

*** تاکید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان بر نظارت جدی بر بازار در ایام نوروز
امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت وب رنامه ریزی خوزستان ینز در این نشست، گفت:تعداد مسافران ورودی به استان در ایام نوروز، فراوان است و این موضوع نیز، افزایش تقاضای کوتاه مدت در بازار را به همراه دارد که باید پیش بینی لازم برای تنظیم بازار صورت گیرد.
وی با تاکید بر لزوم آماده سازی بخش های مختلف در زمینه استقبال، پذیرایی و ارائه خدمات مناسب سفر به مسافران نیز گفت:لازم است با شناخت نقاط ضعف و قوت برنامه های ستاد تسهیلات سفر رد سال های گذشته، در زمان باقی مانده به آغاز سفرهای نوروزی، این مشکلات و آسیب ها را به حداقل برسانیم.
در نشست هماهنگی ستاد تسهیلات خدمات سفر خوزستان با حضور استاندار و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در هتل کاروانسرای آبادان، استاندار احکام فرمانداران و اعضای کمیته های ستاد خدمات سفر استان در نوروز ۹۶ را به آنان تحویل داد.
خوزستان با ثبت رکورد 5 میلیون گردشگر در نوروز 95 ، در بین 10 استان برتر گردشگر پذیر کشور قرار گرفت.
وجود ساحل، آب و هوای مناسب در بهار و نیمه دوم سال و همچنین وجود مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، فرصت ویژه‌ای برای خوزستان و جذب گردشگر فراهم کرده است. 

کد: 27695
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • تاکید معاون عمرانی استاندار خوزستان بر فرهنگ سازی و بهبود کیفیت خدمات گردشگری
امتیاز بندی
آرشیو خبری
 
     
 

 

                  

پیوندهای مفید

 

 

 

بازدید از پل نهم و پروژه 2 هزار واحدی
جستجو تگ ها